YOGA & ADVENTURE s Dankou

 • bled-lake
 • SUP
 • IMG_1812 2
 • IMG_1807
 • hotel park wellness
 • walkaorundthe lake_girl_closeup_DD2016
 • thumb_812__normal
 • DCIM100GOPRO
 • DCIM100GOPRO
 • Ziva Wellness
 • Park hotel *** Bled
 • Hotel Park room
 • jadran izba

Cena od 290 €

YOGA & ADVENTURE s Dankou

Zažite s nami návrat k prírode v Slovinsku, v srdci prírody pri jazerách Bled & Bohinj.

Čítať viac

Balíky

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku

YOGA & ADVENTURE s Dankou

Zažite s nami návrat k prírode v Slovinsku, v srdci prírody pri jazerách Bled & Bohinj. Dobrodružný pobyt v spojení jógy, výletov do prírody a SUP (stand up paddle) na jazere. Ubytovanie v 3* alebo 4* hoteli v tesnej blízkosti brehov jazera Bled, dvojlôžkové izby s polpenziou.

29.8.2019 – ŠTVRTOK
– individuálna doprava, odchod z Bratislavy skoro ráno
– príchod okolo obeda, skoro po obede (obed individuálne)
– ubytovanie od 15:00 v hoteli Jadran 3* a v hoteli Park 4*
– každý podľa toho ako pricestuje plus podľa nálady – voľný program okolo jazera (alternatívne VÝLET OKOLO JAZERA prechádzka / beh okolo jazera – 1,5 h)(alternatívne návšteva wellness centra ŽIVA ( 50% zľava na vstupy)
– pred večerou JÓGA s Dankou
– večera v Hoteli Park

30.8.2019 – PIATOK
– skoré raňajky v hoteli (podľa miesta ubytovania)
– doobedné dobrodružstvo: VÝLET SUP na Bohinjskom jazere – cca 2 h od 10:00 – pádlovanie + JÓGA s Dankou (presun autami 30 min k jazeru Bohinj tam a späť)
– obed pri jazere Bohinj alebo po návrate na Bled
– poobede cca 15:00 VÝLET Vintgarska roklina – turistickým shuttle busom od hradu (1,1 km od hotela), dĺžka hike 1,5 – 2,5 hod. po lávkach a mostoch rokliny, preprava späť opäť shuttle bus 15min jazda (1€/dospelý/bus/smer + cca 10€/vstup/dospelý )
– alternatíva pre doobedie v prípade nevhodných podmienok pre SUP – aqua-aerobic cvičenie s Dankou v bazéne Hotela Park
– večera v Hoteli Park (po večeri možnosť návštevy ŽIVA wellness centra – do 23:00 piatky a soboty)

31.8.2019 – SOBOTA
– VÝLET OSOJNICA SUNRISE – budíček okolo 4:45, odchod okolo 05:00 z hotela – cca 60 – 90 min hike na kopec MALA OSOJNICA 685 m n.m.- fantastický výhľad na jazero ako odmena
– raňajky v hoteli (podľa ubytovania) po návrate z túry – cca o 09:30, zvyšok skupiny raňajky v hoteli v bežnom čase
– doobedie voľný program, relax pri jazere, alebo výlet pre tých čo neboli na vyhliadke ráno – VÝLET STRAŽA (prechádzka hike hore a dole alebo lanovka + jazda na tobogáne, alternatívne individuálne: Hrad Bled prechádzka, prehliadka)
– obed individuálne
– poobede VÝLET OSTROV: veslovanie na člnoch na ostrov na jazere Bled a späť + prechádzka
– večera v Hoteli Park 4* (po večeri možnosť návštevy ŽIVA wellness centra – do 23:00 piatky a soboty)

1.9.2019 – NEDEĽA
– pred-raňajková JÓGA s Dankou
– raňajky v hoteli (podľa ubytovania)
– po joge odchod autami na VÝLET Jazero Jasna (Národný park Triglav) – 40km (cca 45 – 60 min ), pekné miesto “po ceste” domov – malé jazero pod Julskými Alpami, v prípade pekného počasia je jazero obľúbené miesto na kúpanie a pikniky
– pooobede odchod individuálne na cestu domov

 

3* hotel – jednoduchý hotel so šarmom historickej vily na menšom kopčeku nad jazerom Bled. V pokojnom prostredí, ideálnom pre relax a aktívne trávenie voľného času. K promenáde vedie chodník popri jazere. Hostia majú nárok na zľavnený vstup do Wellness centra Živa, 400 m od Hotela Park
Vybavenie hotela: parkovanie, recepcia, wi-fi, výťah, TV miestnosť, lounge
Izby: dvojlôžková štandardná izba 12 – 16 m2, izba ponúka balkón s výhľadom na park, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, káblová TV, WIFI.

4* Hotel Park s krytým bazénom len niekoľko krokov od Bledskej promenády, priamo pri jazere. Hotel ponúka výbornú polohu pre objavovanie okolia jazera a pekné výhľady. Hostia hotela majú nárok na zľavnený vstup do Welness centra Živa Wellness.
Vybavenie hotela: parkovanie, recepcia, reštaurácia, lobby, bar, ihrisko, výťah, wi-fi, opatrovanie detí, business centrum, konferenčné priestory, prenájom áut, doktor na zavolanie, wellness: krytý bazén
Izby: dvojlôžková štandardná izba má 13 – 17 m2, izba ponúka balkón s výhľadom na park, kúpeľňa so sprchou, WC, WIFI, káblová TV, trezor, sušič na vlasy, telefón.

 

POPIS VÝLETOV:
VÝLET OKOLO JAZERA – štvrtok po príchode – hike/beh okolo jazera s Dankou Bled cca 1,5 hod. (alternatívne voľne popoludnie, alebo návšteva ŽIVA wellness centra – 50% zľava na vstupné)
VÝLET VINTGARSKA ROKLINA – piatok ráno po raňajkách sa pešo presunieme na zastávku k hradu Bled odkiaľ chodí autobus 4 km za 1€/osoba smerom do Vintgarskej rokliny (vstup 10€), samotná prechádzka v rokline je čistého času 1,5-2,5 hod. podľa tempa a zastávok. Lávky sú schodné pre všetkých okrem malých detí v kočíkoch, prípadne osoby s veľkými ruksakmi môžu mať problém v úzkych miestach. Obed sa dá absolvovať tu alebo po návrate k jazeru.
VÝLET SUP – v piatok doobeda absolvujeme 2 hod. na SUP (stand-up paddle boardoch) – pádlovanie + joga, na krásnom jazere Bohinj (35 min. autom) // v prípade nepriaznivého počasia sa tento výlet neuskutoční a na miesto neho sa bude konať hodina aqua-aerobic s Dankou v Hoteli Park
VÝLET OSOJNICA – v sobotu ráno – SUNRISE OSOJNICA – odchod po 05:00 ráno z hotela aby sa stihol východ slnka – cca 90 min hike od hotela na kopec MALA OSOJNICA (685 m n.m.) – odmena: fantastický výhľad ako z pohľadnice a neskoršie raňajky v hoteli (cca 09:30). Je tu aj kratší úsek s reťazami kde je úzky chodník a schody, treba zohľadniť svoje schopnosti a predstavy o vlastnej komfort zóne. Oboma smermi je to výlet cca na 2,5-3,5 hod. podľa výkonnosti skupiny a počtu zastávok.
VÝLET STRAŽA – v sobotu po raňajkách pre všetkých ktorým to nevyjde na OSOJNICU. Dve alternatívy : hike spolu s cvičením – fitness chodník smerom hore aj dole, alebo lanovkou hore a tobogánom dole (5€/osoba). Pekný výhľad na jazero je zaručený pre obe možnosti. Nenáročný chodník 30 – 45 min jedným smerom na kopec Straža.
VÝLET OSTROV – podľa dohody buď loďkami s lodivodom alebo veslovanie na prenajatých drevených člnoch k ostrovu jazera Bled a späť + prechádzka a prehliadka Kostol nanebevstúpenia s 99 schodmi (prenájom loďky 20€/4-5os.), trvanie veslovania – 15 min. jednosmerne.
Alternatívny výlet na miesto OSTROV alebo STRAŽA – VÝLET HRAD – prechádzka + prehliadka Hradu Bled (cca 1,2 km vzdialené, 5€ / vstup/ osoba)
VÝLET JAZEROV JASNA – podľa počasia v posledný deň po joge s Dankou – predĺženie cesty domov menšou zachádzkou k nádhernému jazeru populárnemu najmä v pekné dni na kúpanie a pikniky, Triglavksý národný park, nádherné výhľady na Julské alpy, krásne jazero so skokanskou vežou
WELLNESS ŽIVA – pri Hoteli Park 4* , všetci hostia Hotela Park 4* aj Hotela Jadran 3* majú 50% zľavu na vstup do bazénového aj saunového sveta (bežné vstupné od 13€ / osoba)

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku
Napíšte námLetenkyPrenájom auta