Moravske Toplice

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Hotel Thermal **** Moravske Toplice

Kúpele v samom srdci regiónu Prekmurje. Už viac ako 60 rokov láka dedinka návštevníkov svojou termálnou a minerálnou vodou.

Viac o destinácii

Moravské Toplice sa nachádzajú v slovinskom regióne Prekmurje v najvýchodnejšej časti krajiny. Udržiava si isté špecifické kultúrne a náboženské funkcie, ktoré ho odlišujú od zvyšku Slovinska. V bazénoch hotelov si môžete užívať účinky klasickej termálnej vody ako aj unikátnej čiernej termálnej vody. Pozitívne vplyvy tejto vody napomáhajú Vášmu zdraviu, telu aj duši. Podporujú cirkuláciu krvi, znižujú bolesti a nervové napätie.

Región ponúka mnoho iných aktivít: golf, treking, vínne cesty. Všetky miesta sú dostupné na bicykli po nespočetných cyklotrasách všetkých kategórií.

AQUA PARK TERME 3000 

Termálny aquapark Terme 3000. Zabudnite na starosti a ponorte sa do čiernej termálnej minerálnej vody v hotelových bazénoch alebo rozľahlom vodnom parku. Čakajú tu adrenalínové tobogany vrátane “Boom” šmykľavky s vizuálnymi efektami, 22 m vysokej Kamikadze či štvrtej najrýchlejšej vodnej šmykľavky v Európe – Aqualoop. Zverte sa do profesionálnych rúk vo wellness centre, objavte miestnu kuchyňu a všetky aktivity, ktoré ponúka okolie.

TERME VIVAT

Vnútorný bazénový komplex pozostáva z rekreačného bazéna, vírivky a detského bazéna. Vonkajšia časť je otvorená od mája do septembra a hostia si tu môžu užívať plávanie v olympijskom bazéne a naviac v bazéne s unikátnou čiernou termálnou vodou. Liečivá voda má pozitívny efekt na cirkuláciu krvi a znižuje stres. Čierna termálna voda je slaná a jemnú vôňu oleja. Pôsobí blahodárne na organizmus, lieči reumatické ochorenia a ortopedické problémy.

Saunový svet kúpeľov Vivat tvoria vnútorné a vonkajšie sauny od tureckého hammamu, cez fínsku, bylinkovú saunu až po tematickú saunu „cimprana kuča“.

Wellness centrum Vivat je založené na piatich čínskych elementoch: voda, drevo, oheň, zem a kov. Tieto sa tu prelínajú s lokálnymi prvkami: kameň, bahno, slnečnica a mak. Nájdete tu pestrú ponuku masáží, starostlivosti o telo a pleť a ďalších programov.

Napíšte námLetenkyPrenájom auta