Zadar

  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko
  • Zadar a okolie, Chorvátsko

Dovolenka v Zadar – nazývanom tiež ako “Malý chorvátsky Rím”.

Viac o destinácii

Ubytovanie Zadar

Malý chorvátsky Rím” obklopuje až 5 národných parkov: Paklenica, Kornati, Plitvické jazerá, Vodopády Krka a severný Velebit. Za hodinu alebo dve autom alebo loďou je možné prísť zo Zadaru, ale aj ostatných turistických miest v regióne do týchto národných parkov. Zadar je mesto v ktorom Vás privítajú pohostinný ľudia, s ktorými si vypijete pohárik autochtónneho zadarského likéru Maraskina alebo sa porozprávate o basketbale, pretože práve tento šport preslávil Zadar. Mesto je hrdé aj na svoje historické pamiatky a Zadar bol prvým mestom v Chorvátsku, ktoré ešte v roku 1396 malo svoju vysokú školu, ktorú založili dominikáni okolo kláštora svätého Dominika.

V blízkosti historického prístavného mesta Zadar čaká Club Funimation Borik na rodiny z celého sveta. Priamo na brehu mora vás Falkensteiner Club uchváti najmä svojím centrom pre thalassoterapiu a kúpeľným svetom. Club Funimation Borik v blízkosti Zadaru v Dalmácii je ideálnym miestom na dokonalú rodinnú dovolenku v Chorvátsku: Priamo na pobreží mora s plážovou promenádou a rozsiahlym vodným svetom a zábavným parkom.
Ubytovanie Zadar – Family Hotel Diadora ponúka vzrušujúci detský svet s bazénmi a jedinečnými toboganmi. Nový rodinný hotel Diadora v dovolenkovom rezorte Punta Skala (asi 8km od Zadaru) poskytuje hry a zábavu v najlepšom rodinnom hoteli v Chorvátsku, a to vo vodnom svete a zábavnom parkus rozlohou  3 500 m². Dokonalej rodinnej dovolenke v Chorvátsku teda už vôbec nič nestojí v ceste.

Ak hľadáte exkluzívnu, luxusnú dovolenku v hoteloch Falkensteiner v Chorvátsku , 5-hviezdičkový wellness hotel Iadera bude pre vás to pravé. Dokonalá pohoda od prvej minúty v úplne výnimočnom prostredí priamo pri mori. Z ponuky hotelov v Chorvátsku si vyberie každý, pretože hotely Falkensteiner sú synonymom dokonalého pôžitku na chorvátskom pobreží Jadranského mora.

Zadar Chorvátsko

Ak hľadáte exkluzívnu, luxusnú dovolenku hoteloch Falkensteiner v Zadar Chorvátsku, 5-hviezdičkový wellness hotel Iadera bude pre vás to pravé. Dokonalá pohoda od prvej minúty v úplne výnimočnom prostredí priamo pri mori. Z ponuky hotelov v Chorvátsku si vyberie každý, pretože hotely Falkensteiner sú synonymom dokonalého pôžitku na chorvátskom pobreží Jadranského mora.

Napíšte námLetenkyPrenájom auta