Španielsko

 • Malaga, Španielsko
 • Jazykový kurz Španielčiny, Madrid, Španielsko
 • Jazykový kurz Španielčiny, Madrid, Španielsko
 • Jazykový kurz Španielčiny, Madrid, Španielsko
 • Jazykový kurz Španielčiny, Madrid, Španielsko
 • Jazykový kurz Španielčiny, Madrid, Španielsko
 • Jazykový kurz španielčiny, Barcelona
 • Jazykový kurz španielčiny, Barcelona
 • Jazykový kurz španielčiny, Barcelona
 • Jazykový kurz arabčiny a francúšžtiny, Rabat, Maroko
 • Jazykový kurz arabčiny a francúšžtiny, Rabat, Maroko
 • Jazykový kurz španielčiny, Malaga, Španielsko

Jazykový kurz Španielčiny v Španielsku. Učte sa Španielsky v Barcelone, Madridde či Malage.

Viac o destinácii

Jazykový kurz Španielčiny, Španielsko.

Barcelona: Pulzujúca metropola pri Stredozemnom Mori. Ľudia ktorý  obľubujú krásu, štýl a inšpiratívne prostredie si to tu skutočne užijú. Jazyková škola španielčiny v Barcelone ponúka perfektne vyváženú atmosféru na učenie, so všetkým komfortom ktorý si len môžete priať. Všetky zaujímavé miesta čo sa týka kultúry, umenia aj nakupovania sú kúsok od školy. Zahraničné študijné programy v Barcelone sú skvelou skúsenosťou: máte príležitosť učiť sa španielčinu od native speakerov a popri tom objavujete jedno z najtrendovejších a najunikátnejšich miest v Európe.  Živé prímorské mesto sa zapáči každému.  Ponúka totiž zmes všetkého zaujímavého, nočný život, kultúra, umenie, architektúra, chutné jedlo, prekrásne miesta. Pre toto všetko je Barcelona medzinárodne známa. Je snom každého milovníka umenia. Kurzy španielčiny sa konajú v nenútenom, a uvoľnenom prostredí kde sa rýchlo a prirodzene učíte nové veci a po lekciách môžete schuti objavovať slávne miesta aj tajné zákutia mesta.

Madrid: Madrid, srdce a duša Španielska. Temperamentné hlavné meste v strede krajiny. Nájdete tu úžasný mix rôznych elementov: hudby, kultúry, módy, umenia, jedla a tanca, inšpirácia je všade. Jazyková škola sa nachádza v krásnej budove z prelomu 19. a 20. storočia, neďaleko slávneho námestia Puerta Del Sol. Hlavná časť školy je na najvyššom poschodí a ponúka krásny výhľad. Napriek umiestneniu v pomerne rušnej časti poskytuje budova dostatočný kľud pre štúdium. Mesto ponúka atraktívnu zmes katolíckej tradície, španielskej histórie a moderného, avandgardného životného štýlu. Masívne steny majestnátnej budovy školy chránia študentov pred hlukom veľkomesta a poskytujú pohodovú atmosféru na výuku jazyka. Ak sa vám však zachce nasať unikátnu atmosféru môžete si vyjsť na strešnú terasu budovy a konverzovať popri úžasnom výhľade na mesto. Popri tom všetkom si vytvoríte priateľstvá na celý život.

Malaga: Kozmopolitné mesto na pobreží zvanom Costa del Sol-Slnečné Pobrežie, pri Stredozemnom Mori. Nádherné a inšpirujúce miesto s príjemnou subtropickou klímou. Jedno z najobľúbenejších a  najjužnejšie položených španielskych letovísk má náštevníkom čo ponúknuť. Je tu celoročne krásne teplé počasie, skvelá atmosféra, bohatý kultúrny a spoločenský život. Učte sa po španielsky pod horúcim Andalúzskym slnkom a nasávajte čarovnú atmosféru tohoto prímorského mesta na ktorú určite len tak nezabudnete. Príjemné večery budete tráviť pri lahodnom vínku popri konverzácii s priateľmi z kurzov a miestnymi. Prípadne si môžete spraviť exkurziu do Picassovho rodiska, ktoré je priamo v Malage, alebo Sevilly, Gibraltáru,  Granady, či tradične celej bielej dedinky na vidieku. Kurzy v Malage sú veľmi príjemným zážitkom, učíte sa jazyk počas lekcii a zároveň intuitívne počas voľnočasových aktivít pri rozhovoroch s miestnymi, priateľsky naladenými ľudmi a učiteľmi, ktorých rodným jazykom je španielčina.  Jazyková škola umiestnená v originálnej Andalúzskej vile bola medzi študentami vždy populárna. Učíte sa v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. Škola je situovaná v časti Pedregalejo, asi 2 km od centra mesta a menej ako 100 m od pláže. Popri pláži nájdete veľa barov a autentických reštaurácii s morskými špecialitami. Takisto sa tu nachádza “La Tortuga”, miesto kde sú každý pondelok oslavou  privítaný nový študenti. Centrum mesta je ľahko dostupné verejnou dopravou a autobusová zástavka je hneď pri škole. Objavte sami, aké dobrodružstvá tento jazykový kurz v Malage ponúka.

Napíšte námLetenkyPrenájom auta