Letenky online od Wings.sk

iata

Naša dcérska spoločnosť – kompletný certifikovaný servis  leteniek od roku 1994 

 WWW.WINGS.SK

wings.sk

  • WINGS je jednou z prvých IATA agentúr na slovenskom trhu
  • WINGS predáva letenky do celého sveta
  • WINGS má mimoriadne schopnosti poskytovať 100% -né služby svojim klientom, dokáže sa prispôsobiť aj ich výnimočným požiadavkam, ktoré nikdy neostanú nesplnené.

 

KOMPLEXNÉ CESTOVNÉ SLUŽBY

WINGS s.r.o. funguje na trhu od svojho vzniku v r. 1994. Špecializujeme sa na rezerváciu , predaj a kompletný servis okolo leteniek. Okrem leteniek zabezpečujeme aj rezerváciu ubytovania, prenájom áut a cestovné poistenie.

PROFESIONALITA

Spĺňame prísne kritéria Medzinárodnej asociácie leteckých dopravcov IATA a preto máme status IATA – approved agent. Toto členstvo nám umožňuje priame vystavenie leteniek v našej kancelárii a pre klientov je zárukou kvalitných služieb za špeciálne ceny.

OSOBNÝ PRÍSTUP KU KLIENTOVI

Našou prednosťou a absolútnou konkurenčnou výhodou je ústretový a kvalifikovaný personálpripravený riešiť všetko potrebné okolo servisu s letenkami a doplnkovými službami. Poradí ako cestovať čo najekonomickejšie, najrýchlejšie, najpohodlnejšie, stačí si určiť priority.

STRATEGICKÁ POLOHA

Ďalšie výhody sú sídlo spoločnosti v príjemnom prostredí Starého mesta v Bratislave, možnosť parkovania v neďalekej podzemnej garáži na Uršulínskej ulici za rozumné ceny.

LETENKY ONLINE

Pre vyhľadávanie aktuálnych a presných informácii používame všetky dostupné komunikačné kanály spolu s použitím vlastných skúseností z cestovania a kooperácie s leteckými spoločnosťami. WINGS s.r.o. poskytuje návštevníkom svojej webovej stránky priamy prístup k celosvetovo najrozšírenejšiemu rezervačnému systému AMADEUS a tak zaisťuje neustály prístup k rezerváciám leteniek. Systém je rýchly, prehľadný a efektívny. Pomocou najnovších technológií nájde najlacnejšiu ponuku letenky spomedzi všetkých renomovaných leteckých společnosti.

Napíšte námLetenkyPrenájom auta