Eraclea Mare

 • Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko
 • okolie Eraclea Mare, Taliansko
 • okolie Eraclea Mare, Taliansko
 • okolie Eraclea Mare, Taliansko
 • okolie Eraclea Mare, Taliansko
 • Eraclea Mare, Taliansko

Dovolenka v Taliansku - Eraclea Mare
Obľúbené stredisko medzi domácimi, lepšie ceny a menej turistov ako napr. v Lignano Sabbiadoro alebo Lido di Jesolo. Ubytovanie v apartmánoch či vilkách.

Viac o destinácii

Eraclea Mare

Eraclea Mare, zelená perla Jadranského mora sa nachádza v Benátskom zálive medzi Jesolo a Caorle. Mesto je bohaté na vegetáciu, s píniovým lesíkom. Pláž s jemným pieskom a čistým morom ideálnym na plávanie a vodné športy. Smerom k rieke Piave sa nachádza Laguna del Mort, a Miraclea – malá marína plne vybavená pre vodné športy. Píniový les za plážou je pretkaný rôznymi chodníkmi, ideálnymi na dlhé prechádzky a prístupom na pláž.

Pláž, dlhá cca 1,5 km s vybavením spĺňa predpoklady pre kvalitnú a bezpečnú dovolenku. Centrum mesta je plné pohodlného ubytovania, pohostinnosť a priateľskosť miestnych uspokojí aj tých najnáročnejších turistov. Večer sa centrum mení na pešiu zónu s obchodmi a reštauráciami otvorenými do neskorých hodín. Okolie Eraclea Mare ponúka rôzne farmy a typické reštaurácie, kde môžete ochutnať unikátnu benátsku kuchyňu.

Okrem letných aktivít spojených s plážou a morom, okolitá krajina je bohatá na prírodné potoky a kanály ktoré sú využívané na výlety loďou, rybačku, pozorovanie vtáctva a jazdu na koňoch. Pre milovníkov kultúry je Eraclea strategickou pozíciou, z ktorej môžete pohodlne navštíviť Benátky, Portogruaro, Concordia Saggitaria, Aquileia a Trieste. Čo sa týka nákupov a nočného života neďaleké Jesolo a Trevisio sú tu pre Vás.

Eraclea Mare je menšie a veľmi príjemné letovisko s uvoľnenou atmosférou, ideálne pre rodiny s deťmi. Najväčšie lákadlo je krásna piesková  pláž a rovnako aj voňavý píniový lesík pozdĺž celého mestečka. Lesík ukrýva množstvo ubytovacích kapacít, ale aj chodníčky ideálne pre prechádzky alebo bicyklovanie v tieni.

Ubytovať sa môžete v hoteli, alebo si ako väčšina dovolenkárov užiť voľné dni v apartmáne, bungalowe či v kempe. Nehľadajte tu obrovské apartmánové komplexy, velikánske hotely, luxusné nakupovanie ani hlučné diskotéky. Väčšina ubytovacích kapacít sú menšie hotely, vily na prenájom v celku alebo rozdelené na apartmány. Eraclea Mare je známa aj veľkým množstvom chatiek na prenájom (bungalow).

Mestečko má prijemnú veľkosť a všetko je na skok – pláž, obchod, zelovoc, kaviareň, pekáreň.. Krásna piesková pláž s pozvolným klesaním dna a čistučkou vodou je ideálna pre deti. Pláž je organizovaná – slnečníky a lehátka na prenájom, wc, sprchy, plážový bar, reštaurácia.  Ak nepotrebujete lehátko a slnečník a chcete byť čo najbližšie k vode, stačí si rozložiť deku na časti pláže najbližšie k moru, ktorá je ponechaná ako voľná pláž. Práve tu sa denno-denne pracuje na nových pieskových superstavbách našich najmenších.

V sezóne vás večerné mestečko baví rôznymi akciami, ako napríklad trhy s miestnou agro produkciou, tematickými stánkami, detské kolotoče a podobne.

Ponuka letných dovoleniek v rozličných destináciách.  Dovolenka v Taliansku v známych ale aj menej známych destináciách.

Dovolenka na mieru s cestovnou kanceláriou MSTT

 

Napíšte námLetenkyPrenájom auta