SWISS SKI SAFARI

Švajčiarsko, Zermatt, Saas - Fee

  • Assiette Valaisanne sur les hauts de Saas-Fee, photographié ce mercredi 3 avril 2013
(Photopress/Denis Emery)
  • Saas-Fee_winter_slopes_5
  • x
  • 363978__K4T0633_-_Arbeitskopie_2_-_Arbeitskopie_2
  • 363982_Air_Zermatt-06-004
  • 364138_Dario_Farronato-07-001
  • 363995_Wenger-08-021
  • DCIM100GOPRO

Cena od 1660 CHF

SWISS SKI SAFARI

Best Swiss Ski Safari

Čítať viac

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku

SWISS SKI SAFARI

Najlepšie lyžiarske safari 

Aletsch Arena – Saas Fee – Zermatt – Rosswald
Zažite lyžiarske dobrodružstvo v najznámejších lyžiarskych rezortoch sveta. Vašou základňou pre Švajčiarske lyžiarske safari sa stane na 5 dní mestečko Brig. Ideálna pozícia mesta na každodenné výlety doplnená nádhernými panorámami. Okrem lyžovania či snowboardovania, balíček taktiež obsahuje aktivity pri ktorých si po celom dni na zjazdovkách
odpočiniete a trochu vypnete. Program je flexibilný takže si môžete vybrať stredisko na základe vašej preferencie a predpovedi počasia na daný deň.

Deň 1: Príjazd do Brigu
Poobedný príjazd vlakom do Brigu, check in do hotela od 14:00. Pri príchode Vás čaká nápoj na uvítanie. Užite si oddychový čas v historickom mestečku, pokiaľ necestujete s vlastnou lyžiarskym výstrojom ideálne si prenajať v miestnom obchode. Výstroj sa dá prepraviť letecky zdarma v rámci batožiny. Večera v hoteli v cene.
Deň 2: Aletsch Arena
Po raňajkách, nastúpite na vlak z Brigu do Betten. Tam prestúpite na lanovku, ktorá Vás vyvezie do Bettmeralp – kde si užijete celý deň neobmedzenej lyžovačky v Aletsch Arena. Po lyžovačke návrat do Brigu, večera v hoteli v cene.
Deň 3: Saas Fee
Po raňajkách nastúpite na autobus smer Saas Fee ( do Saas Fee vlak nejazdí). Hneď ako vystúpite na stanici budete v obkolesení štvortisícoviek, bude to naozaj krásny deň plný výhľadov a nezabudnuteľnej lyžovačky. Po dni v Saas Fee návrat do Brigu na večeru v hoteli.
Deň 4: Zermatt
Po raňajkách sa môžete tešiť na čerešničku na torte vášho ski safari. Nastúpite na vlak do Zermattu, domovu Matterhornu. Strávite deň pod najfotografovanejšou horou sveta, lyžovanie v Zermatte je jednoducho pre lyžiara niečo ako návšteva Mekky pre moslima. Po návrate do Brigu Vás na hoteli čaká večera.
Deň 5: Rosswald – Odchod
Posledný deň začnete ako inak než raňajkami a potom sa vydáte autobusom do neďalekého Rosswaldu kde si užijete krásne panorámy a obed v jednej z najkrajších vyhliadok v kantóne Wallis. Po obede, návrat na hotel, odubytovanie z hotela a odchod smer letisko – alebo ďalšie putovanie po Švajčiarsku.

osoba/pobyt od 8/12-27/4/2019
3* Hotel   CHF 1660,-  
4* Hotel  CHF 1775,-

V cene je zahrnuté: 4x ubytovanie v dvoj lôžkovej izbe vo zvolenej kategórii s polpenziou, 1x transfer ticket, 3 dňový swiss travel pass, skipass v Zermatt, Saas Fee a Aletsch Arena, obed v Rosswalde, 1x vstup do termálnych kúpeľov Brigerbad, 1x raclette večera, 1x zľavové kupóny Swiss Coupon Pass v hodnote CHF 49,-, miestny poplatok
V cene nie je zahrnuté: doprava do Švajčiarska spiatočná letenka od € 120.

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku
Napíšte námLetenkyPrenájom auta