Boston 16+

Angličtina, USA a Kanada

  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston
  • Jazykový kurz 16+, Boston

Cena od 1339 €

Boston 16+

Jazykové centrum s priateľským prostredím, umiestnené v klasickej tehlovej budove, v centre Bostonu.

Čítať viac

Balíky

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku

Boston 16+

Jazykové centrum s priateľským prostredím, umiestnená v klasickej tehlovej budove v centre Bostonu. Učebne sú,  samozrejme, vybavené modernými technológiami, aby boli lekcie čo najzábavnejšie a najefektívnejšie.  Poloha  ponúka ideálnu východiskovú pozíciu pre rôzne exkurzie a výlety. Pár minút chôdze od školy je napríklad Quincy market, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody a najväčší park v meste – Boston Common. V sociálnych programoch ako sú rôzne športové zápasy, exkurzie a výlety si získavate rýchlo priateľov z celého sveta a objavujete neďaleké pláže, múzeá, okolité hory a veľa iných atrakcii tohoto krásneho mesta.

Kurzy: Všeobecná angličtina, Intenzívne kurzy, Angličtina v akcii, Jazykový rok v zahraničí, Business komunikácia, Kurzy jeden na jednoho, Príprava na skúšky, Program Cestovanie a Kultúra, viac na mstt@mstt.sk

Ubytovanie: Študenti bývajú buď v študentskej rezidenci alebo u hostiteľskej rodiny. V rezidencii bývajú v izbe  po jednom so zdieľanou kúpeľnou  alebo  v izbe pre dvoch. Izby pre dvoch majú vlastnú kúpeľňu.  Stravu si v tomto prípade študent zabezpečuje sám. V budove je fitness centrum a kaviareň. Rezidencia je iba 20 – 25 minút chôdze od školy. V hostiteľských rodinách býva študent v samostatnej izbe alebo v zdieľanej izbe s jedným spolubývajúcim.  Rodiny bývajú vo vzdialenosti 30-60 minút od školy verejnou dopravou. V ponuke je buď možnosť polpenzie (14 jedál) týždenne alebo sa rodina stará iba o raňajky.

Zariadenia a služby a pre študentov: rozsiahly program aktivít, víkendové exkurzie do ostatných miest aj mimo Boston,  WiFi, počítačová miestnosť, mediálne centrum, interaktívne tabule, informačné a poradenské centrum, študentský salón.

Aktivity: prehliadka mesta, návštevy kina, divadla, tanečných klubov(od 21r.),  Boston Museum of Fine Arts, Boston Public Library, Quincy Market,  New England Aquarium,  návšteva štadióna Fenway Park – domovského štadióna Red Sox, cesta po Freedom Trail – história Spojených Štátov, korčuľovanie. Obľúbené výlety mimo Boston: Newport,Salem, Hampton Beach, Wrentham Village Outlet Shopping, New York City, rôzne lyžiarske výlety. Aktivity sa líšia podľa obdobia kurzu, sú voliteľné a niektoré sú za príplatok.

Ceny podliehajú zmene kurzu  USD voči EUR.

Zaujal Vás tento zájazd? Vyžiadať ponuku
Napíšte námLetenkyPrenájom auta