Naxos, Paros a Antiparos

Navštívte Grécko – konkrétne skupinu ostrovou Kyklády. Nás neuveriteľne očarili, sú magickým miestom s nádhernými plážami, romantickými mestečkami ( presne tými ktoré vidíte na reklame na dovolenku v Grécku), výbornou kuchyňou a milými ostrovanmi. My sme sa vybrali konkrétne na spomínané ostrovy Naxos, Paros a Antiparos kde akoby zastal čas. Nikto sa nikam neponáhľa žiadny zhon ani masový turizmus. Pozrite si galériu fotografií z našej návštevy z Júna 2015. Vyberte si z našej širokej ponuky alebo si vyžiadajte ponuku šitú na mieru.

Paros – tenulinké biele uličky s modrým lemovaním, taverničky so super jedlom, nákupy, tradičné veterné mlyny, windsurfing, náhderné pláže s jemným pieskom, kryštáľovo čisté more málo ľudí, pohodička, výlet trajektom na Antiparos.

Naxos – antická história, krásne hlavné mesto, hrad, tenké uličky, obchody, množstvo reštaurácí ( Sagapó), nádherné pláže s jemným pieskom, totálne azúro, kryštáľovo čisté more, shopping, západy slnka ako z rozprávky (každý deň) výlety do vnútrozemia, horské dediny, uzavreté bane, lanovka, totálny relax.

Farby, farby, farby … vyberte si z ponuky Dovolenka Naxos & Dovolenka Paros

Dovolenka Naxos   –     Dovolenka Paros

 

Napíšte námLetenkyPrenájom auta