Lanovka v centre

lanovka

 

après-ski – lanovka

na Františkánskom námestí 3

3. Decembra 2015 –  od 19:00 – 21:30

Pri príležitosti 25. výročia cestovnej kancelárie m.s.t.t. sme pre Vás pripravili špecialitu. Kabínkovú lanovku sme pristavili priamo k nášmu office na Františkánskom nám.3. Lyžovačku máme radi, milujeme hory, sneh a hlavne v kombinácii prašan & azúrová obloha. Takže sme sa rozhodli priniesť niečo typicky lyžovačkové priamo k Vám. Veríme že ak sa veci robia podstivo a s láskou tak to ľudia ocenia, toho sa držíme od roku 1991.

Ako sa dostala lanovka do centra Bratislavy? Jednoducho sme sa rozhodli že ju sem musíme túto zimu dostať a tak sme začli pátrať. Nebolo to až také jednoduché ako sa na prvý pohľad môže javiť. Nakoniec za pomoci Igora Bobáka zo Slovenského lyžiarskeho múzea Podkonice sa nám podarilo splniť si náš malý sen o lanovke na námestí. Ak ste fanatik do lyžovačky a hôr tak ako my spomínané múzeum určite odporúčame navštíviť ak máte cestu cez Banskú Bystricu. Pán Igor Vám dá osobný výklad ku všetkým kúskom v múzeu a dozviete sa veľa zaujimavostí z histórie lyžovania.

Lanovku sme trochu poopravovali, poupravovali, vyumývali, obliekli sme ju do m.s.t.t. farieb a šup s ňou na námestie. Ostane tu s nami celú zimu.

Pozývame Vás:

Keďže k lyžovačke patrí aj “après-ski” prevzaté z francúzštiny tzv. “po lyžovaní” dovoľte nám pozvať Vás v štvrtok po práci na teplý nápoj či už vínko alebo čaj.

3. Decembra sa naša lanovečka zmení na après-ski bar špeciálne pre Vás našich klientov.

 

Prezrite si galériu “cesta lanovky na námestie”

 

Napíšte námLetenkyPrenájom auta