Dovolenka v Chorvátsku inak

Čo tak dobrodružná dovolenka na mori? 

Plavba loďou po nádherných zátokach, medzi ostrovmi Jadranského mora si Vás jednoznačne získa. Pobrežie z paluby jachty získava úplne iný rozmer, možnosť zakotviť v nádhernej zátoke, nikým nerušený je zážitok ktorí je na nezaplatenie. Budete sa cítiť ako pravý dobrodruhovia, pri objavovaní rôznorodých zákutí pobrežia Chorvátskych ostrovov. Samozrejme ak máte tzv. morskú chorobu – bude lepšie ak sa takejto dovolenke vyhnete. No ak nie, nie je nič jednoduchšie ako si rezervovať Vašu dovolenku na jachte ešte dnes.

Ako na to ? 

Pri výbere Vašej dovolenky si treba na začiatok položiť zopár otázok podľa ktorých si vyberiete. Na našej stránke si veľmi jednoducho vyberiete krok za krokom.

Na začiatok sa treba rozhodnúť aký typ plavidla je ideálny pre Vašu dovolenku. Vyberáte si medzi Motorovou loďou a PlachetnicouMotorové jachty sú drahšou alternatívou + samozrejme netreba zabúdať že do nich treba tankovať. Plachetnica ako pohon využíva vietor a prídavný motor na manévrovanie.

S kým pocestujete? Podľa toho treba vybrať veľkosť plavidla – tj. množstvo kajút. Ak je Vás viac, viete si rezervovať aj viacero lodí a plaviť sa spolu. ( viac lodí väčšia zábava, lepšie fotky )

Máte doma kapitána/skippera? Kto bude viesť plavidlo? Ak nemáte, nevadí, ku každému plavidlu sa dá prikúpiť zručný kapitán. Lokálny kapitán vždy príde vhod. Potom treba počítať aj s miestom na spanie pre ďalšieho člena posádky.

Koľko ma to celé bude stáť ? 

Cena závisí od počtu osôb, od typu plavidla, prenájmu ďalšieho vybavenia a toho či je alebo nieje medzi vami skúsený skipper či kapitán ktorý by sa postaral o vedenie lode. Ceny týždňového prenájmu plachetnice pre 4 osoby sa pohybujú od € 610,-  Cena prenájmu motorovej lode začína na € 910,- pre 5 osôb cena služieb skúseného skippera sa pohybuje okolo € 120 denne + ubytovanie a strava

Domáci miláčikovia – ak máte psíka, viete ho zo sebou vziať na niektoré plavidlá za poplatok od € 50 / týždeň.

Bez názvu  Rezervujte u nás na  chorvátsko.mstt.sk/ 

 

mstt

 

Napíšte námLetenkyPrenájom auta